Iejādes noteikumu maiņa?

Autors: Anastasija Popova

Labdien
Pirms pāris dienam izlasīju iejādes noteikumus: Latvijas Republikas labākais jātnieks iejādē un biju ļoti-ļoti pārsteigta. Cik atcetos vienmēr amatierus apbalvoja 2 konkurences: 1 amatieri un 2 amatieri. Tagad noteikumos rakstīts, kā:
* amatieri izcīna nosaukumu „Gada amatieris” 1 kopējā konkurencē.
Un papildus 2 amatieri savus sapelnt’itus punktus dab’uj ar koeficientu 2. Kas nozīme, ka 1 amatieriem gandrīz nav cērības dabūt kaut-ko kopvērtējuma.
Vai visi iejādes amatieri par to zin? Stallī, kur es jāju, par to dzirdeja pirmo reizi un bija ļoti pārsteigti.

http://www.leflatvia.lv/web/?id=416309

Atpakaļ

6 komentāri

 • Anete

  Anete Izlasīju jaunos noteikumus - nesapratu. Ja godīgi, piekrītu Anastasijai un vēl gribētu piebilst, ka jaunais formulējums ir diezgan neizprotams. Visiem konkursa „LLJ” dalībniekiem rezultātu aprēķinā tiks ieskaitīta 10 augstāko punktu summa - kā to saprast? No visiem gadā esošajiem mačiem tiks izlasīti 10 labākie? Ja amatieris startē savu grupu shēmās, bet amatieru konkurence nav atsevišķi izdalīta, tad punktus piešķir saskaņā ar ieņemto vietu - kā šis saprotams?

  20. jūlijs, 2016 @ 15.43
  • glorija

   glorija » Anete tiešām nav skaidrs,te būtu jaatbild uz jautājumu amatieru sekcijas vadītājai Jolantai.

   20. jūlijs, 2016 @ 16.07
 • Pokemons

  Pokemons Vispār amatiera definējums ir tāds ļoti interesants. Amatierim 10 mači sezonā ir jāvāc ar vākšanu, jo kā zinām amatieri vis biežāk uz starptautiskiem mačiem daudz nebraukā un tad faktiski nevar izlaist nevienus vietējos. Tad arī sacensībās jātaisa viena amatieru grupa kas jāj vienu shēmu- nevis divas. Un par trešo shēmu vispār apsurds. Ja amatieris startē 3 grupu tad tas vairs nav amatieris- kā bija līdz šim, vai arī visos līmeņos jātaisa amatieru konkurence (izņemot GP). Kapēc mums vienmēr sanāk- gribu kā labā, sanāk kā vienmēr....

  20. jūlijs, 2016 @ 21.57
 • Gunita

  Gunita Šie noteikumi tika pieņemti jau 2016 gada sākumā un visu šo laiku ir publiski pieejami LJF mājas lapā. Kāpēc gan amatieri parasti pa ārzemēm nebraukā? Es pazīstu daudzus, kas braukā!

  26. septembris, 2016 @ 13.23
 • Pokemons

  Pokemons Labākais amatieris būs, nevis tas kurš savā grupā jāj labāk, bet tas kurš spēs kautkā izjāt M.

  13. oktobris, 2016 @ 21.08
 • Inga

  Inga Konkursa nolikums LLJ tika izstrādāts gada sākumā. Visi, kuriem ir ierosinājumi un idejas, tiek aicināti būt aktīvi un droši piedalīties iejādes sekcijas sapulcēs un kopīgi rast Latvijas situācijai atbilstošus sporta noteikumus. Amatieri var griezties arī pie amatieru sekcijas vadītājas, kura pārstāvēs amatieru intereses gan iejādes, gan konkūra sekcijas sēdēs. Gada sākumā tika pieņemts lēmums visus amatierus konkursā LLJ vērtēt vienotā grupā, lai motivētu jātniekus attīstīties un trenēties, lai spētu startēt arvien augstāka līmeņu shēmās. Arī pieaugušie jātnieki tiek vērtēti vienotā grupā gan tie, kuri startē 3.grupā, gan tie, kuri startē Lielo balvu. Konkursa nolikums laika gaitā tiks pilnveidots, lai novērstu visas nepilnības un neskaidrības, bet to nav iespējams izdarīt sezonas laikā, jo jebkuras korekcijas var mainīt būtību atsevišķos punktos.

  26. oktobris, 2016 @ 22.07

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase