Kombinezons sporta zirgiem

Zirgi arī ir lieli sportisti, par kuru labsajūtu jārūpējas visos iespējamos veidos. It īpaši tad, ja zirga cena ir astronomiska. Lai rūpētos par zirga labsajūtu, Austrālijā izgudrots īpašs kombinezons zirgiem.

Austrālijā kāds populārs un ļoti zināms zirgs tika demonstrēts ietērpts šādā kostīmā. Kombinezons, kas veidots no īpaša un unikāla materiāla, saimniekam varētu izmaksāt ap 450 latiem! Tas ne tikai kalpos kā aizsargtērps pret netīrumiem, bet tā primārais uzdevums ir ļaut sacensību zirgam atkopties pēc smagiem mačiem un grūtiem treniņiem. Tas ir kā kompresijas saite, tikai kombinezona izskatā! Līdzīgas funkcijas tērpus izmantojot arī riteņbraucēji, futbolisti un citi sportisti.

Kombinezons turas ar rāvējslēdzēju palīdzību, un nepieciešamas 90 sekundes, lai to zirgam uzvilktu!

Šo ietērpu radījusi kompānija Hidez, kas atrodas Austrālijā.

Mūsuprāt, zirgi tērpos izskatās pēc tādiem modīgiem ūdenslīdējiem!

Avots: Dailytelegraph.com.eu

Atpakaļ

3 komentāri

 • Agy

  Agy es pirmo reizi, kad šitos ieraudzīju, es nevarēju beigt smieties, bet tad iešāvās doma galvā, ka laba vieta, kur ļaut vaļu sponsoriem! Turklat kompresija pēc lielām slodzēm ir pats labākais!

  21. marts, 2012 @ 22.35
 • Enģelītis

  Enģelītis Mēs aizejam pa tālu....:( Jūsuprāt tas tiešām ir vajadzīgs...? Būtu interesanti pakausīties ko Zirgi Domā pa kārtējo dekoru ar ko nopelna....:(

  23. marts, 2013 @ 17.13
 • _draugiem_445435

  Evita Baradovska nezinu par ko domaja razhotáji, bet tirgotáji vinus tirgo, ká transporta térpinus. Noiets gana labs, lieliem párbraucieniem ideáls. vismaz péc tirgotaju teiktá, garantéts, ka nenoberzis dibenus, sánus un citas várígas vietas, kuras noberzh braucot vairákus túkstoshus kilometru. Apsaktíju aptaustíju dzívé, ístas párliecíbas par to, ka tas zirgs viná nekarsís man gan nav.

  23. marts, 2013 @ 20.21

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase