Safety-System šķēršļi

Viegli un izturīgi šķēršļi, kavaletes un iejādes sētiņas no Zviedrijas!

  • 3 gadu garantija
  • ultravioleto staru izturīgi
  • ražoti no polietilēna, 100% pārstrādājams materiāls
  • var turēt ārā visu gadu
  • nav jākopj, nav jākrāso
  • droši tīrīšanai ar augstspiediena mazgātāju
  • šķēršļu pamatne no karsti cinkota tērauda

 

APSKATĪT atsevišķo elementu cenas!

APSKATĪT komplektu cenas!

 

Jautājumiem un pasūtījumiem: 26714934 vai zirgam@zirgam.lv

Piegāde no Zviedrijas notiek reizi mēnesī. Cenas neiekļauj transporta izmaksas, kas tiek aprēķinātas atsevišķi un pirms pasūtījuma apstiprināšanas saskaņotas. Cenas norādītas ar PVN.


Atsauksmes

Aiga Ozoliņa, biedrības “Jātnieku sporta klubs”Atēna”” valdes priekšsēdētāja. Jātnieku sporta klubā “Atēna” nodarbojamies gan ar pajūgu braukšanu, gan ponijjāšanas sportu un jaunais šķēršļu komplekts ir ļoti patīkams uzlabojums mūsu ikdienas treniņnodarbībās. Tas ir daudz vieglāks un ērtāk pārvietojams par iepriekšējo šķēršļu komplektu, kas bija no koka. Patīk šī komplekta kompaktums, jo kārtiņas ir pietiekama garuma, lai uz laukuma varētu izkārtot dažādus vingrinājumus un maršrutus. Tā kā pārsvarā strādājam ar jauniem un nepieredzējušiem zirgiem un ponijiem, tad šis komplekts ir ļoti draudzīgs ne tikai zirgiem, bet arī jauniem jātniekiem. Komplektu var kombinēt ļoti dažādās variācijās. Neliels mīnuss ir nevienādais kārtiņu svars.

Anna Stafecka, z/s “Tīraines staļļi” īpašniece. Par pieejamo un draudzīgo cenu – ļoti labi šķēršļi. Kad rīkojām mazās sacensības, S. Šakurovs (treneris Kleistu sporta skolā un maršrutu sastādītājs nacionāla mēroga sacensībās) norādīja, ka priekš jaunajiem zirgiem kārtiņas varbūt ir nedaudz par īsu, bet darbam manēžā kārtiņu garums ir ļoti labs. Pēc svara gan tās atšķiras – vienas ir smagākas, citas vieglākas. Ar šķēršļu komplektu esmu ļoti apmierināta, it sevišķi, ja ikdienā šķēršļi ir jāpārvieto, tad to vieglums ir ļoti svarīgs!

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase