Saites

Biedrības, asociācijas, federācijas

Latvijā sertificētie reitterapeiti

  • Olga Bērziņa, Jūrmala
  • Eļena Dorošenko, Jūrmala
  • Olga Buličeva, Jūrmala
  • Sandra Karisa, Rīga
  • Margarita Karaša, Rīga
  • Aļona Antončika, Rēzekne

Zirgu veterinārārsti

1. Aivars Alksnis 29445995, aivarsalksnis@inbox.lv, Jelgavas nov.
2. Andis Grasis, 27765519 (29442567), rubinsapollolv@gmail.com, Priekuļu nov., Vidzeme + visa Latvija.
3. Andris Jānis Lankovskis 29156060, Siguldas nov.
4. Andris Pastars, 2916258, Preiļu novads
5. Anna Vainute 29614909, annavainute@gmail.com, Jelgava
6. Anna Veidemane, 26788849, anaana@inbox.lv, Siguldas un Krāslavas novads
7. Brigita Dzene 26499224, brigitadzene62@inbox.lv, Limbažu nov.
8. Dace Tolpežņikova 29342489, daceteodors@gmail.com, Valgundes nov.
9. Dana Laizāne 26373377, Rīga
10. Egils Juitinovičs 29190568, vklinika@vet-servis.lv, Kocēnu nov.
11. Evija Liepiņa 28303686, evija_liepina@inbox.lv, Jelgavas nov. (zirgu reprodukcija, ginekoloģija)
12. Gita Alksne 28365134, gita.alksne@inbox.lv, Jelgavas nov.
13. Gunārs Laizāns 29457464, iglveterinaraisserviss@inbox.lv, Burtnieku nov.
14. Ilva Šalme 26160187, ilva_kikule@inbox.lv, Mārupes nov.
15. Inta Caune 26388800, intacaune@inbox.lv, Kuldīgas nov.
16. Jana Vanaga, 27073739, janavanaga@gmail.com, Pierīga, Zemgale + visa Latvija
17. Jānis Švāģeris 29282158, janis.sv@inbox.lv, Grobiņas nov.
18. Jeļena Kovaļevska 29128972, lenadinamora@inbox.lv, Raunas nov.
19. Juris Tolpežņikovs  29287629, jt@apollo.lv, Valgundes nov.
20. Kristaps Reķis, 26461883, kristaps.rekis@inbox.lv, Rīga, Jūrmala, Mārupe, Jelgava, Ķegums, Lielvārde + visa Latvija.
21. Kristīne Pīra 26310859, karahan1@inbox.lv, Tukuma nov.
22. Linda Ansone 29145430, diomeds3@inbox.lv, Ozolnieku nov. + visa Latvija.
23. Marika Kaspržaka 29212327, marika.k.vet@e-no.lv, Kandavas novads
24. Marina Žagata 26538895, horses1@inbox.lv, Carnikavas nov.
25. Maruta Gaujēna 26348544, Madonas nov.
26. Maruta Saudorga 29891443, marutaj@inbox.lv, Vecumnieku nov.
27. Nauris Laizāns 29333747, Rīga
28. Olārs Obodņikovs 29104453, olars@inbox.lv, Kuldīgas nov.
29. Rūta Bāliņa 29880219, rutabalina@inbox.lv, Dundagas novads
30. Santa Ansonska 29588245, santansa@inbox.lv, Jelgavas nov.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase