Laura Penele sestā Grand Prix maršrutā Polijā

Sestdien, 11.jūnijā, Latvijas konkūriste Laura Penele ar zirgu Dundas V.D.M. ieguva 6. vietu CSI2* statusa sacensību Grand Prix maršrutā Sopotā, Polijā. Penele startēja maršruta beigās, pamatmaršrutu veica bez soda punktiem un kvalificējās pārlekšanai kā vienpadsmitā dalībniece. Arī pārlekšanā Penele bija nekļūdīga.

“Es pirmo reizi piedalījos tādās sacensībās, kur 2* sacensības notiek 5* turnīra ietvaros, arī 2* maršrutos leca 5* sportisti, bet tikai ar citiem, varbūt ne tik pieredzējušiem zirgiem, līdz ar to konkurence bija ļoti liela,” stāsta Laura Penele.

CSI2* Grand Prix maršrutā startēja 46 dalībnieki, no tiem vienpadsmit pamatmaršrutā bija nekļūdīgi un vietu sadalījumu noskaidroja pārlekšanā.

Grand Prix maršrutā Dundas ļoti centās, es sen nebiju jutusi, ka viņš tik ļoti cenšās, vispār negribēja skārties klāt šķēršliem. Tieši iepriekš skatījos 5* 150 cm maršrutu un teicu tētim, kurš man ir līdzi, ka maršrutā ir ļoti sarežģītas līnijas, protams, tās līnijas tika atstātas arī uz nākamo maršrutu, kas bija manējais un man ļoti liels prieks, ka es varēju izlekt tīri tās pašas līnijas, kas bija iepriekšējā maršrutā piecām zvaigznēm. Maršruts bija pietiekami sarežģīts un augsts, pilni 145 cm,” saka Penele.

Maršrutā startēja arī tādi sportisti kā Tokijas Olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējs komandu konkurencē Henriks Vonekermans, Vācijas Tokijas Olimpiskās komandas dalībnieks Kristiāns Kukuks un citi pieredzējuši sportisti.

“Pārlekšanā es startēju ar pēdējo numuru, kas ir labi, bet tajā pašā laikā man bija ļoti liels spiediens un nedaudz arī tāds uztraukums, jo gribās izlekt tīri un pēc iespējas labāk, kā jau vienmēr. Manuprāt, man viss izdevās, es ceru, ka biežāk varētu tikt tādās pārlekšanās un krāt vairāk pieredzi, jo tādas pārlekšanas sanāk salīdzinoši reti,” stāsta Penele.

 

Uzvaru CSI2* Grand Prix maršrutā izcīnīja jaunā Polijas sportiste Aleksandra Kierznovska ar Badette, arī pārējās pjedestāla vietas Polijas sportistiem.

“Kopumā ar sacensībām esmu ļoti apmierināta, arī iepriekšējās divās dienās Dundas ļoti labi leca, tikai neveiksmīgi pa vienam šķērslim nogāza, tad vēl jo vairāk Grand Prix gribējās izlekt tīri. Sākotnēji es ļoti gribēju braukt uz šīm sacensībām, tāpēc ka tās notiek 5* turnīra ietvaros, cerēju, ka mani apstiprinās un plānoju to vairāk kā atpūtas braucienu – paskatīties mačus, aizbraukt ar vienu zirgu palekt, tad vēl noslēgumā tik veiksmīgs starts, tā bija tētim vārda dienas dāvana – 6.vieta Gran Prix maršrutā,” par savu pieredzi Polijā saka Laura Penele.

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase