Salaiņu kauss

Laiks un vieta

Sacensības notiks 2020. gada 19. septembrī plkst. 11:00. Siguldas novads, Mores pagasts “Salaiņi”.

Sacensību laukums

Izmērs 24m x 63m, smilšu segums, svaigi bērts vasarā. Vadības maršrutam iesilde notiks uz zāles pamata. Lekšanas maršrutiem iesilde tiks organizēta uz sacensību laukuma grupās līdz 6 dalībniekiem.

Lejupielādēt nolikumu

Atpakaļ

20 komentāri

 • Rudā Lapsa

  Rudā Lapsa Vai tiešām jārīko sacensības uz svaigi bērta laukuma! Rīkotāji varbūt cer nopelnīt, bet nesaprotu tos dalībniekus, kas triec zirgus pa tādiem laukumiem! Jums tiešām zirgs laikam ir tikai inventārs! Nepietiek, ka Kurģi rīko pat augstlekšanu! To vajadzētu LJF sēdē apspriest ...

  2. septembris, 2020 @ 16.48
  • Zaļā lapsa

   Zaļā lapsa » Rudā Lapsa Labdien, nevienu sūdzību no dalībniekiem par laukuma segumu šogad neesam saņēmuši, segums bija kopts, stingrs, līdzināts un laistīts, V. Broka arī izteica viedokli, ka segums ir ļoti labs, arī godājamais L. S. Neko sliktu nevarēja pateikt par smiltīm! Tiekamies nākošgad! 😇

   3. septembris, 2020 @ 19.31
  • Gerda

   Gerda » Rudā Lapsa Labdien! Izskatās, ka Jums personīgas nepatikas kā pret Salaiņiem, tā pret Kurğiem. Nepietiek, ka Jūs, Gunitas kundze, līdzīgu tekstu rakstījāt Salaiņiem, vēl šeit Jums nav gana. Nezinu, ko Jūs cenšaties pierādīt vai izcīnīt, bet klārēt apkāt, cik viss ir slikti un bāzties virsū vairākās sociālo tīklu vietās nav objektīvi. Sevišķi, ja neesat pati bijusi un laukumu izmēģinājusi. Ļoti neprofesionāli no Jūsu puses. Un vēl slēpties zem Rudās lapsas. Sanāk tāds "viena tante teica" variants. Ceru, ka Jūs tik aktīva palīdze esat arī ar patversmes dzīvniekiem un dedzīgi aizstāvat arī tos.

   3. septembris, 2020 @ 19.41
  • Gerda

   Gerda » Rudā Lapsa *apkārt

   3. septembris, 2020 @ 19.47
  • Jasmīna

   Jasmīna » Rudā Lapsa Kā saka teicienā "Nav jau nauda ka visiem patiks". Ar to gribēju teikt ka katros mačos ir kāds kam kaut kas neapmierina, kaut kas nebija tā. Tāpēc novēlu jebkuram jaunam vai jau kādu laiku bijušam stallim kurš cenšas lai būtu tiem jaunajiem jātniekiem un zirgiem kur aizbraukt, lai viņiem izdodas!

   3. septembris, 2020 @ 20.00
  • Niknā

   Niknā » Rudā Lapsa Vai jums ir kāda sapratne par laukuma segumu un kā laukumu tādu? Jātnieku sportu? Sanāk visi kas veido jaunu laukumu, nedrīkst jāt, zirgi jāliek gadu, divus mierā? Jums tas ir pieņemami? Jūs bijāt klātienē Kurģos ka varat tā spriest? Es kā dalībnieks Kurģos jūtos izcili. Laukums bija perfekts. Kā jūs varat atļauties ko tādu teikt ja nebijāt klāt? Un ja bijāt, kāpēc nevienam neko neteicāt klātienē tiesnesim, Kurģu saimniekiem? Tikai gudrus komentārus māk uzrakstīt. Parādiet man likumu, ka pa jaunu laukumu ir aizliegts jāt, rīkot sacensības! Ļoti gribētu uzzināt! Gaidīšu atbildi ar aizlieguma likumu!

   3. septembris, 2020 @ 22.04
  • Ieva

   Ieva » Rudā Lapsa Kurģos šogad laukums bija PERFEKTS!Nākošgad noteikti brauksim atkal!😊

   10. septembris, 2020 @ 16.32
 • Rudā Lapsa

  Rudā Lapsa Gerda, nezinu kas ir Gunitas kundze, es pavisam noteikti neesmu kundze :D Ja godīgi, nemaz nezinu tādu klubu Salaiņi un man nav nekādas personīgas nepatikas pret kluba īpašniekiem, bet neviens man neiestāstīs, ka svaigi bērts laukums ir atbilstošs sacensību rīkošanai. Ja vien tas nav pareizi veidots laukums ar tekstilu utt. Rejat vien, lai jauks vakars!

  3. septembris, 2020 @ 21.39
  • Gerda

   Gerda » Rudā Lapsa Ļoti atvainojos, ja esmu sajaukusi ar kādu citu. Lai vai kā, Jums ir visas tiesības dibināt savas komisijas, kuras izvērtē laukuma atbilstības/neatbilstības un projekta idejas iesniegt attiecīgajās iestādēs. Lai veicas ar jaunu rūpalu. Noteikti centīšos ievērot likumā paredzētās prasības, ja man reiz būs savs stallis. Lai veicas!

   3. septembris, 2020 @ 22.05
 • vecā slota

  vecā slota Kāds sakars tam ar LJF?

  11. septembris, 2020 @ 6.07
 • vecā slota

  vecā slota svaigi bērti laukumi ir normāla prakse. Lielākā daļa sacensību ārpus Latvijas, manēžās un hallēs, arī āra laukumos, tiek rīkotas uz svaigi bērta pamata. Tā sastāvā ne vienmēŗ būs tekstils. Laba laukuma kvalitāte ir atkarīga no laistīšanas un līdzināšanas. Grūti paredzēt, kā pamats uzvedīsies, bet nekāds noziegums tas nav. Savukārt JF nav nekādas darīšanas, ko katrs dara savā sētā. Laukumu atbilstības pārbaude notiek tikai ieskaites sacensībās, šīs tādas nav.

  11. septembris, 2020 @ 6.15
 • Ilona

  Ilona Vismaz cilvěki ir brīdinājuśi un uzrakstījuśi godīgi,ka laukums ir tāds,tālāk potenciāli dalībnieki lai domā,braukt vai nebraukt.

  14. septembris, 2020 @ 7.58
 • Ance

  Ance Bij ļoti labas sacensības. Bet, vadības maršruta bij ziemassvētku rozetes, bet tagad ir rudens...😅, un ļoti tālu jāiet no P līdz sacensības laukumā

  20. septembris, 2020 @ 13.44
  • Sacensību organizators.

   Sacensību organizators. » Ance Rozetes bija speciāli izvēlētās atbilstoši nosaukumam "Salaiņi", sals, sniegs. Arī mana vārds ir Sniedze, kā ziemā. Tam visam bija sava veida nozīme.

   20. septembris, 2020 @ 15.59
 • Salaiņu komanda

  Salaiņu komanda Noteikti nākamgad uzlabosim daudz sīkumus un lielāko problēmu P. Šogad P vietu nācās novietot citā vietā ceļa remontu sakarā. Uzberot jauno asfaltu, diemžēl ceļinieki padarīja neuzbraucamu paredzēto vietu laukuma tuvumā. Mēs paši neuzpējām pārtaisīt iebrauktuvi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

  20. septembris, 2020 @ 16.15
 • soho

  soho Vai kāds var paskaidrot, kādēļ uz svaigi bērta laukuma nedrīkstētu noritēt sacensības, sevišķi ja tas ir atbilstoši pēc tam apstrādāts?

  28. septembris, 2020 @ 11.58
  • čiekurs

   čiekurs » soho Laukums nu gan nebija labs.

   29. septembris, 2020 @ 18.30
  • Zukiņš

   Zukiņš » soho Laukums nebija labs,tas ir maigi teikts! Laukums bija katastrofāls, organizētība nulle! Ja zirgam pirms šķēršļa iegrimst kājas tik dziļi,ka nevar redzēt kājsargus un uz smilšu laukuma var pagriezienā nogāzties zirgs ar visu jātnieku,tad par ko ir runa! Sacensības nedrīkstēja notikt! Un vēl no stāvlaukuma 400 metri ar zirgiem un bērniem jāiet pa asfaltētu ceļu,kurš nobērts ar šķembām un kursē satiksme. Īsts murgs!

   30. septembris, 2020 @ 14.32
 • Rudā Lapsa

  Rudā Lapsa Nu re, izrādās, ka kādam arī nepatika svaigais Salaiņu laukums🤭 Cerams, nākamgad Salaiņu komanda uzlabos arī tādu sīkumu kā laukums!😁

  1. oktobris, 2020 @ 15.12
 • čiekurs

  čiekurs Nu jā... Katrs jau savu ādu glābs un lielīs, laukums tika tā lielīts itkā tur Grand prix varētu notik....Žēl protams ka tā

  1. oktobris, 2020 @ 19.41

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase