“Jauno Jātnieku skolā” pagājušajā nogalē notika pirmās šīs sezonas sacensības

Pagājušajā nedēļas nogalē, 11. un 12. jūlijā “Jauno Jātnieku skolā” notika pirmās sacensības konkūrā 2020. gada sezonā, kas pulcēja jātniekus no visām Baltijas valstīm. Sacensību labāko rezultātu, pārlecot 135 cm šķērsli, uzrādīja Kristaps Neretnieks ar zirgu Camerlane.

“Jauno Jātnieku skolā” divu dienu garumā norisinājās sacensības konkūrā, kur jātnieku dažādās vecuma grupās un grūtības pakāpēs izleca kopā ar zirgiem 13 maršrutus.

Fotogalerija no sacensībām fotogrāfes Anastasijas Popovas redzējumā skatāma šeit https://failiem.lv/u/6kfvs5qg

“Mēs priecājamies atkal satikties ar visiem mūsu jātniekiem, paldies tālajiem ciemiņiem, kas ik gadu priecē mūs ar savu klātbūtni. Pēc garās pauzes bijām sailgojušies redzēt viens otru un novērtējam katru no Jums. Ceram tikties vēl kuplākā skaitā augusta nogalē,” Elīna Dzenuško “Jauno Jātnieku skolas” vadītāja.

“Man jāsāk ar vārdiem, ka ir patiess prieks par jātnieku un mūsu organizatoru iespēju satikties

klātienē. Daudziem šīs bija vienas no pirmajām sacensībām šajā sezonā, bet neskatoties uz to jātnieku un zirgu sasniegumus vērtēju labi. Šogad varu uzslavēt laukuma kvalitāti. Prieks, ka skatītāji arī bija sabraukuši, lai vērotu sacensības, kā arī tirgotāji radīja jauku pasākuma atmosfēru. Mums visiem bija liels atkalsatikšanās prieks. Protams, mans mīļākais maršruts ir vadības maršruts, jo redzu, kā aug jaunā paaudze, kura kopā ar treneriem

nopietni gatavojas šim maršrutam. Grūtības ziņā gan tehniski grūtākais bija maršruts, kurā jātniekiem bija jāpārvar 135 cm augstums, kas ne visiem ir pa spēkam. Bet tieši šajā maršrutā bija iespēja redzēt vienu no Latvijas labākajiem jātniekiem Kristapu Neretnieku, kas Latvijā ir reti sastopams, no kura jātnieki daudz varēja un var mācīties,” stāsta sacensību galvenā tiesnese Inga Miķelsone.

***

Nākamās sacensības “Jauno Jātnieku skolā” plānotas 29. un 30. augustā.

Sacensības atbalsta: Latvijas Jātnieku Federācija, Inčukalna novada dome, “ARS”, British Horse Society, “Paulig”, zirglietu veikals „Kentaurs”, “Knauf”, „Havens”, Zirgam.lv ,”Radio Tev”, “Radio Skonto”, “What Car”, “Profi”, “Arčers”, “ABC”.

Informāciju sagatavoja:

Inga Zālīte

“Jauno jātnieku skolas” mediju pārstāve

Atpakaļ

3 komentāri

 • Par foto

  Par foto Vai tiešām ir tikai 40 bildes no abu dienu sacensībām? Ļoti bēdīgi, ja tā... :(

  17. jūlijs, 2020 @ 15.20
 • Anastasija Popova

  Anastasija Popova Labdien Kopa bildes ir daudz vairāk, tiks izvietotas JJS lapās jaunnedēļ. Preses relīze ir mini galerija, īsam ieskatam :)

  17. jūlijs, 2020 @ 15.55
  • Par foto

   Par foto » Anastasija Popova Paldies par paskaidrojumu! Atvainojos par pāragru secinājumu!

   17. jūlijs, 2020 @ 16.04

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase