Germino kauss notika!

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un pārņemtās šaubas vai vispār rīkot sacensības, tās tomēr tika īstenotas. Spītējot saulei, Krustpils pagasta Līčos, Mīļdzīvnieku biedrībā 27.jūnijā notika treniņsacensības konkūrā. Stingrā tiesneša Egīla Broka uzraudzībā, tika veiksmīgi pirmo reizi pielietota mūsu iegātātā elektroniskā laika uzskaites iekārta, kura sevi pilnībā attaisnoja un atvieglo tiesnešu kolēģijas darbu, jo sniedza precīzu datu uzskaiti.

Jau rīta agrumā pie laukuma rindojās automašīnas ar dalībniekiem no tāliem un tuviem novadiem, lai mērotos spēkos un izturībā. Sacensības sākās ar vadības maršrutu, kurā pārliecinoši startēja 33 dalībnieki. Savu sniegumu demonstrēja vismazākie entuziasti un pieredzējuši jātnieki ar jaunzirgiem, kā vieni tā otri guva sacensību pieredzi. Sumināti tika visi dalībnieki ar piemiņas veltēm rozeti, medaļu, diplomu un saldumu tūti.

Dienai iesilstot, pienāca kārta otrajam maršrutam 60 cm uz ideālo laiku. Šajā maršrutā startēja jaunie censoņi un pieredzējuši jātnieki ar jaunzirgiem. Šis ir labs maršruts, lai iegūtu pieredzi un baudītu sacensību gaisotni. Startēja 34 dalībnieki un sīvā cīņā pirmo vietu ieguva Ērika Ondzule ar zirgu Co-Go no JSK Rubīni, otrā vieta Zane Jurēvica ar zirgu Lesperance no JSK Rubīni, trešā vieta Tamāra Samuševa ar zirgu Aragon K no JSK Gaitas Vecumnieki, ceturtā vieta Vladislavs Žukovskis ar zirgu Akācija no JSK Pakavs, piektā vieta Elīza Stauža ar zirgu Caluera no JSK Eridana, sestā vieta Simona Jeluškina ar zirgu Rolfs no NYX&Iris. Visas godalgotās vietas attiecīgi pēc iegūtās vietas saņēma piemiņai kausu vai medaļu un rozeti, diplomu, dāvanu.

Dodot nelielu pauzi dalībniekiem un zirgiem, tika sastādīts otrais maršruts – 80 cm divās fāzēs. Pieņemoties saules karstumam, šajā maršrutā devās 40 dalībnieki. Visas godalgotās vietas ieguvēji maršrutu veica bez soda punktiem. Šeit cīņa bija sevišķi spraiga un arī “aiz strīpas” daudzi dalībnieki maršrutu veica tīri. Noteicošais bija tieši ātrums. Pirmo vietu ieguva Jogita Baltmane ar zirgu Lefo no Saulstari 2001, otrā vieta Liāna Stulpiņa ar zirgu Classik Touch no JSK Eridana, trešā vieta Vanessa Samuševa ar zirgu Eldorada no JSK Gaitas Vecumnieki, ceturtā vieta Megija Milne ar zirgu Oniks no Lielkažoki-1, piektā vieta Katrīna Vīgupe ar zirgu Dons Lando no Mīļdzīvnieku biedrības, sestā vieta Mareks Samohvalovs ar zirgu Evrika no Rezerves Virsnieku apvienības. Visi dalībnieki mājās aizveda atbilstoši iegūtai vietai kausu vai medaļu, kā arī rozeti, diplomu un dāvanas.

Pasākuma noslēdzošais ceturtais ātruma maršruts 100/110 ar handikapu sākās jau vakara pusē, bet svelme neatkāpās. Šeit cīnījās 20 dalībnieki. Pārliecinošu pirmo vietu ieguva Katrīna Vīgupe ar zirgu Dons Lando no Mīļdzīvnieku biedrības, otrā vieta Līga Daģe ar zirgu Kroders no biedrības Ūsiņš, trešā vieta Liāna Stulpiņa ar zirgu Classik Touch no JSK Eridana, ceturtā vieta Loreta Dišlere ar zirgu Campio Mar no z.s Priežkalni, piektā vieta Vanessa Samuševa ar zirgu Eldorada no JSK Gaitas Vecumnieki, sestā vieta Dana Voitova ar zirgu Armila no Jēkabpils Jātnieku sporta kluba.

Pateicamies visiem iesaistītajiem darbiniekiem un dalībniekiem par izturību un ieguldīto entuziasmu, par pozitīvo attieksmi un veiksmīgiem startiem bez starpgadījumiem.

Mīļdzīvnieku biedrības pārstāve

Zanda Bojere.

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase