JumpCross trases atklāšana Zasā

Sen senos laikos mūsu jātnieki leca pāri tādām lietām, ko pat mūsdienu profesionāļi neuzdrošinātos! Lai atdzīvinātu daļu no šī azarta, NYX & Iris staļļi sadarbībā ar Jēkabpils novadu ir izveidojuši JumpCross trasi kā pirmo soli cross country atgriešanai Latvijā.

Laipni aicinām 29. septembrī uz JumpCross trases atklāšanas pasākumu “Bērzzemnieku” mājās Zasā, Jēkabpils novadā. JumpCross trases ierīkošana veikta ar Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējuma palīdzību un būs pirmā tāda tipa trase Latvijā.

JumpCross apvieno cross country un konkūra elementus trenējot zirgus precizitātē, vadībā un kontrolē, kā arī iepazīstinot tos ar cross country veida jāšanu ar krītošiem konkūra šķēršļiem. Ar maršrutu skatītājus iepazīstinās vietējo staļļu jātnieki: Rūta Gabrāne no SIA “NYX & Iris” staļļiem, Simona Jeluškina no savas saimniecības Sunākstē, Inga un Lorete no staļļiem “Druvas” Leimaņos.

Dienas gaitā būs iespēja apskatīt staļļus, izstaigāt jauno trasi, kura vijas ap ābeļdārzu, cauri ganībām un gar “Bērzzemnieku” māju. Kā arī apskatīt Viļa Stukuļa “Bērzzemnieku” māju tās atjaunošanas procesā, izvizināties ar poniju vai zirgu un piedalīties atklāšanā tikko iztīrītajā Zasas Muižas parka daļā “Āra dzīvojamā istaba”. Tiks piedāvātas uzkodas un atspirdzinošie dzērieni.

Aicinām visus ciemos 29. septembrī no 10:30 uz SIA “NYX & Iris” stalli, “Bērzzemnieki”, Zasa, Zasas pag., Jēkabpils nov., LV-5239. Droši sazinaties ar Annu uz +371 25239748, vai info@nyxandiris.lv .

Uzmanību! Oktobrī tiek plānots atvērtā tipa mācību treniņš visiem, kas ir ieinteresēti un jūtas komfortabli šķēršļu pārvarēšanā gan ar savu zirgu, gan izīrējot staļļa zirgus. Ir pieejamas nakšņošanas vietas zirgiem, jātniekiem un to līdzjutējiem.

Nākotnē trases garumā plānots izvietot cross country tipa šķēršļus dažādos grūtības līmeņos.

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase