Neretnieks ar Moon Ray ceturtie PK maršrutā Sanktpēterburgā

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray svētdien, 5. maijā, ieguva ceturto vietu Pasaules kausa ieskaites maršrutā Sanktpēterburgā, vienlaikus šis bija arī pasaules reitinga “Longines Ranking” ieskaites maršruts.

CSI3*-W statusa sacensību noslēdzošo PK ieskaites maršrutu bez soda punktiem veica deviņi pāri, Latvijas duets saīsinātajā pārlekšanas maršrutā vienu šķērsli gāza un ieguva ceturto vietu. Uzvaru šajā maršrutā izcīnīja Lietuvas sportists Andrius Petrovas ar Linkolns, Petrovas šajās sacensībās uzvarēja trīs lielā apļa maršrutos ar zirgiem Linkolns un Gigollo.

“Pēc veiksmīgās sacensību tūres Apvienotajos Arābu Emirātos devu Moon Ray garāku pauzi, jo viņš ir mans vienīgais šāda līmeņa zirgs, šīs bija pirmās sacensības pēc atvaļinājuma. Vairākus gadus nebiju lecis Krievijā, patīkami, ka šeit atkal tiek organizētas 3* statusa sacensības, šīs bija jaukas, starptautiskas izstādes ietvaros,” saka Kristaps Neretnieks.

Pirmajā sacensību dienā Latvijas duets ieguva otro vietu 145 cm augstā maršrutā, sestdien Grand Prix maršrutā ar šķēršļu augstumu 150cm Neretnieks ar Moon Ray gāza vienu šķērsli pamatmaršrutā un ierindojās desmitajā vietā. Abi maršruti dod ieskaites punktus pasaules reitingā.

“Mūsu galvenais mērķis šobrīd ir olimpiskā kvalifikācija, kas ilgs līdz nākamā gada jūnijam. Šobrīd savā kvalifikācijas grupā esam labāko pieciniekā, kaut neesam startējuši divus mēnešus. Kamēr mums būs reālas iespējas iegūt ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm, tikmēr tam veltīsim visus savus spēkus un uzmanību,” par nākotnes plāniem saka Kristaps Neretnieks.

Ilze Jansone

Latvijas Jātnieku federācijas Preses dienests

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase