Neretnieks un Moon Ray AAE atkal liek skanēt Latvijas himnai

Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray 31. janvārī izcīnīja jau trešo uzvaru Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), startējot spēcīgā konkurencē 5* līmeņa sacensībās CSI5*-W Sharjah. Šoreiz Neretnieks ar Moon Ray palika nepārspēti Pasaules kausa Grand Prix maršruta kvalifikācijā, kas vienlaikus bija arī pasaules reitinga maršruts.

“Šis bijā kārtīgs ātruma maršruts, kurā bija kur nogriezt līkumus, bija kur ieskrieties un kur atkal vajadzēja zirgu pieturēt un atkal varēja ieskrieties, tādos maršrutos viegli kļūdīties, taču mums šoreiz viss sanāca perfekti. Atbilstoši piecu zvaigžņu statusam un Grand Prix kvalifikācijai, maršruts bija izaicinošs un azartisks,” saka Kristaps Neretnieks.

Ārvalstu jāšanas sporta mediji jau nodēvējuši Neretnieku un Moon Ray par tuksneša karaļiem, jo mēneša laikā Latvijas duets uzvarējis divus Grand Prix maršrutus, pie tam abas Grand Prix uzvaras izcīnītas divās sacensībās pēc kārtas, un ierindojušies 3. vietā vienā no Pasaules kausa Grand Prix kvalifikācijas maršrutiem.

Startējot CSI5*-W pasaules kausa Grand Prix kvalifikācijās maršrutā 58 dalībnieku konkurencē Neretnieks ar Moon Ray uzrādīja par divām sekundēm ātrāku laiku kā tuvākie sekotāji Ēģiptes duets Abdeils Saīds un Venise du Reverdy. Latvijas duets aiz sevis atstāja arī tādus pasaules reitinga pirmā simtnieka jātniekus kā Henriks fon Ekermans, Filips Veishaupts, Lusiana Diniza.

 

Ilze Jansone

Latvijas Jātnieku federācijas preses dienests

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase