Dabas zirgu biedrība īsteno projektu – iegādājas jaunu jāšanas inventāru zirgiem

Biedrība “Dabas zirgu biedrība” (Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, “Mežauļi”) ir veiksmīgi realizējusi ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektu “Jātnieku sporta inventāra iegāde!”.

Projekta realizācijas rezultātā ir iegādāti četri angļu ražotāja Barefoot bezkarkasa seglu komplekti ar tiem atbilstošiem zemseglu paliktņiem, vēderjostām, kāpšļu siksnām, aitādas sēdvietas paliktņiem un seglu pārvalkiem. Kā arī nu zirgiem ir jauni iemaukti, pavadas darbam no zemes un jau sen, sen izsapņotais aprīkojums voltizēšanai.

Biedrības zirgi ikdienā tiek nodarbināti gan bērnu, gan pieaugušo jāšanas apmācībā, ir lieliski partneri darbā ar sociālā riska grupu jauniešiem, kuri nu jau gadu projekta “Proti un dari” ietvaros apmeklē stalli un gūst pieredzi ikdienas darbā ar zirgiem.

Iegādātais aprīkojums galvenā priekšrocība ir, ka tas ir pielāgojams dažādiem zirgiem un jātniekiem. Piemēram, segliem ir maināmi loki, tāpēc tos var lietot dažādiem zirgiem, attiecīgi iespējams piemeklēt seglus tā, lai jājot vienlīdz ērti justos gan pirmsskolas vecuma bērns, gan pieaugušais.

Projekts “Jātnieku sporta inventāra iegāde!”, Nr.18-04-AL09-A019.2202-000003, projekta vadītāja – Agnese Bērziņa.

Biedrības valdes priekšsēdētaja Līga Tīsiņa

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase