Neretnieks uzvar Grand Prix maršrutā Apvienotajos Arābu Emirātos

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray šodien izcīnīja uzvaru CSI3*-W Al Ain Grand Prix maršrutā Apvienotajos Arābu Emirātos.

“Longiness tūri Apvienotajos Arābu Emirātos esam iesākuši fantastiski! Protams, ka cerēju un daudz domāju tieši par Grand Prix uzvaru un šoreiz viss izdevās perfekti.

Pamatmaršrutu lecām prātīgi un pēc iespējas īsākā distancē, lai ietaupītu laiku un iegūtu labāku starta numuru otrajā hitā. Arī veiksme divreiz palīdzēja, jo matšruts bija tiešām liels. Esmu pārsteigts par Arābu līgas augsto līmeni, šeit esmu pirmo reizi. Otrajā hitā pelnīti startēju ar priekšpēdējo numuru un redzēju, kā citi lec un kur kļūdās, tāpēc zināju, kur un cik vajag riskēt, lai uzvarētu. Esmu ļoti priecīgs par Moon Ray, kurš ir ļoti specifisks zirgs, bet laikam man kaut
kā labi sanāk ar tiem Cornet Obolensky bērniem,” par aizvadīto Grand Prix maršrutu saka Kristaps Neretnieks.

Vakar ar otru zirgu Camerlane sportists ieguva 2. vietu ātruma maršrutā ar 140cm augstiem šķēršļiem. Neretnieks devies uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, lai līdz janvāra beigām startētu vairākās Pasaules reitinga sacensībās, tai skaitā Olimpiskās kvalifikācijas maršrutos.

LJF preses dienests

Atpakaļ

2 komentāri

  • Anna

    Anna Super! Malacis!

    29. decembris, 2018 @ 23.47
  • Zane

    Zane Apsveicu! Varam tikai lepoties ar tik spējīgu sportistu! Kristap, ja reiz dzīve Tev piespēlējusi šādu iespēju, tad noteikti tā jāizmanto ! Turies!

    30. decembris, 2018 @ 11.05

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase