Kristīnei Eglei trīs godalgas Poznaņā

Trīs Latvijas konkūristi Kristīne Egle, Anna Arhipova un Andis Vārna no 29.novembra līdz 2.decembrim startēja vienās no Centrāleiropas zonas prestižākajām sacensībām telpās “Cavaliada Poznan 2018”, Polijas pilsētā Poznaņā. Veiksmīgākā no Latvijas sportistiem šajās sacensībās bija Kristīne Egle, iegūstot trīs godalgotas vietas mazā apļa maršrutos.

„Poznaņa ir vieta, kur vienmēr gribas braukt atkal, tāpēc man šis jau laikam bija trešais gads pēc kārtas, kad startēju Poznņā. Šeit sacensības ir organizētas ļoti augstā līmenī, liels dalībnieku skaits un spēcīgi konkurenti. Šīs bija manas pēdējās sacensības šosezon, esmu ļoti apmierināta ar saviem zirgiem un rezultātiem, noslēdzot sezonu tieši Poznaņā,” saka Kristīne Egle.

Kristīne Egle pirmajā sacensību dienā mazā apļa ātruma maršrutā (120 cm) ar Cincinatti Z ieguva 2.vietu, bet ar Casquetta ierindojās 8.vietā spēcīgā 118 dalībnieku konkurencē. Otrajā dienā maršrutā divās fāzēs Eglei ar Casquetta 6.vieta, bet ar Cinicnatti Z trešais ātrākais laiks otrajā fāzē, tomēr četri soda punkti, kas kopumā ļāva ierindoties 31.vietā. Mazā apļa finālā (125 cm) Egle ar Cincinatti Z uzrādījā ātrāko laiku maršutā, tomēr vienu šķērski gāza, ar Casquetta piektais ātrākais laiks, bet arī četri soda punkti maršrutā.

Andis Vārna startēja jaunzirgu konkurencē ar diviem zirgiem High Point VDL un Humphry, augstākos rezultātus sasniedzot pirmajā sacensību dienā, kad ar Humphry ieguva 8.vietu 6-7 gadīgo zirgu konkurencē maršrutā divās fāzēs (130 cm). Ar šo pašu zirgu Andis Vārna ieguva 10.vietu arī jaunzirgu finālā, maršrutā divās fāzēs (135 cm), kurā startēja 48 dalībnieki.

Anna Arhipova ar Heesamar pirmajā sacensību dienā maršruta abas fāzes veica bez soda punktiem, arī otrās dienas jaunzirgu maršrutā šis Latvijas duets startēja bez soda punktiem un ierindojās 16.vietā, bet jaunzirgu finālā ieguva četrus soda punktus un ierindojās 44.vietā.

Visi sacensību rezultāti pieejami šeit: https://zawodykonne.com/zawody/85/tour/545

 

Latvijas Jātnieku federācijas preses dienests

Foto: Elena Zobova

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase