Kristaps Neretnieks 3. vietā Pasaules kausa posmā Slovākijā

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks ar zirgu Cornet’s Spirit 9. septembrī ieguva 3. vietu Pasaules kausa posmā Slovākijā (CSI2*-W Pezinok).

Pasaules kausa un pasaules reitinga ieskaites maršrutā startēja 37 sportiskie pāri, pieci pamatmaršrutu veica bez soda punktiem un kvalificējās pārlekšanai. Neretnieks ar Cornet’s Spirit pārlekšanas maršrutā uzrādīja trešo ātrāko laiku. Uzvaru izcīnīja Polijas duets – Jaroslavs Ščičinskis ar Chacclana.

“Ļoti foršas sacensības skaistā vietā Slovākijā, kalnu pakājē. Organizatoriski viss ir ļoti labā līmenī, zirgiem lielas būdas – 4×4 metri, kas sacensībās ir retums. Kopumā viss lieliski, šajā sacensību vietā noteikti var atgriezties. Par šīm sacensībām – plāns izpildīts, iegūti 15 punkti Pasaules kausa ieskaitei, startēsim arī nākamajos posmos Tallinā un Šauļos. Grand Prix maršrutā pārlekšanai šeit kvalificējās gandrīz visi labākie sportiskie pāri un bija ļoti spraiga cīņa uz ātrumu. Cornet’s Spirit ir vēl nepieredzējis šādās pārlekšanās, tomēr mums viss izdevās perfekti. Varbūt varēju vairāk riskēt uz pēdējo šķērsli un pa iekšmalu aizjāt ātrāk, bet tas varēja arī neizdoties. Šoreiz līdz galam neriskēju, nākamreiz mēģināšu!” saka sportists.

Latvijas sportists ar zirgu Camerlane izcīnīja uzvaru arī vidējā apļa finālā, bet ar For Fan šajā pašā maršrutā ieguva 6. vietu. Sestdien, 9. septembrī Neretnieks ar For Fan ieguva 3. vietu lielā apļa marštrutā.

Visi sacensību rezultāti te

Ilze Jansone, LJF preses dienests

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase