22. jūlijā lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā!

Mūsdienu modernajā, tehnoloģiski tik strauji augošajā pasaulē cilvēks aizvien vairāk attālinās no dabas. Varbūt tieši tāpēc lielā daļā pasaules valstu jātnieku sports kā hobijs un amatieru sports piedzīvo strauju uzplaukumu. Mūsdienu stresa pilnajā pasaulē jātnieku sports var būt lieliska atpūta un izklaide. Mazkustīgais dzīves veids ir kļuvis bīstams veselībai. Nodarbības jātnieku sportā ir ne tikai fiziska, bet arī emocionāla nodarbība, kurā jātnieks ir vienots ar savu partneri- zirgu.

Interešu klubs „GREEN HORSE” dibināts 2013. gadā. Jau pirms kluba dibināšanas, Ikšķiles lauku teritorijā, Tīnūžos „Birzītēs” mūsu interešu grupa organizēja sacensības zirgu jāšanas sportā iejāde. Tās bija treniņsacensības un guva lielu atsaucību. Pēc kluba dibināšanas tradīcija tika turpināta, un jau tad radās nosaukums „GREEN HORSE” kauss. „GREEN HORSE” kauss tiek organizēts katru gadu jūlijā jau 5 gadus.

22. jūlijā, 10.00, kā jau katru gadu Ikšķiles novadā, Tīnūžu pagasta „Birzītēs ” noritēs interešu kluba „Green Horse” kauss 2018. iejādē sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju (LJF) un Ikšķiles novada pašvaldību.

Gaidām dalībniekus, gan no Ikšķiles novada, gan kaimiņu novadiem, parādīt savas un zirgu spējas dažādās grūtības pakāpes shēmās – Shēma Prix St. Georges (FEI 2018), Shēma Nr. 3 Preliminary Competition Test Juniors (2018), Shēma Nr. 2 Team Competition Children Test (2018), Shēma Nr. 1 Preliminary Competition Children Test A (2018), Shēma Nr. 0 (Soļu, rikšu shēma pēc pieprasījuma). Katrā shēmā pirmās 3 vietas apbalvo ar medaļām, rozetēm un vērtīgām sponsoru balvām. 2. un 1. shēmā atsevišķi apbalvo bērnus dzimušus 2003. g un jaunākus. Grūtākās shēmas uzvarētājs izcīna Green Horse kausu.

Sacensības skatītājiem vērot tiek piedāvātas bez maksas. Tā ir iespēja atpūsties un izbaudīt skaistas sacensības ārpus pilsētas visai ģimenei.

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase