Pirmo reizi Latvijā viesosies Helene Arianoff

Pirmo reizi Latvijā viesosies klasiskās iejādes meistare Helene Arianoff – Nuno Oliveiras skolniece. Jāšanas klubā „Erceni” 19. un 20. maijā notiks atvertās jāšanas nodarbības.

Aicinām piedalīties jātniekus ar saviem vai īrētiem zirgiem, kā arī skatītājus. Nodarbības notiks angļu un krievu valodā, pēc vajadzības iespējams tulkojums latviešu valodā.

Dalības maksa:
Jātnieks ar zirgu – 150 eiro / nodarbība.
Skatītājiem – 20 eiro dienā.
Iepriekšējs pieraksts un informācija pa telefonu +371 20356955.
Dalībnieku skaits ir ierobežots! Piedalīšanās noteikumos ietilpst zirga un jātnieka darbs visās gaitās (soļi, rikši, lēkši).

Helene Arianoff – klasiskās iejādes meistare, slavenā Nuno Oliveiras skolniece. Šobrīd viņai ir 72 gadi un vairāk kā 40 gadus Helene pasniedz meistarklases, braukājot pa visu pasauli un dodot iespēju jātniekiem iepazīties ar īstām zināšanām par iejādi.

H.Arianoff bija Belģijas valsts izlases komandas locekle iejādē, ka arī starptautiskā tiesnese. Darbs ar zirgu notiek ar cieņu un eleganci pret zirgu, cenšoties atrast sapratni starp zirgu un jātnieku. Helēnas treniņu laikā var saņemt unikālas zināšanas par individuālo zirga biomehāniku, smalkas nianses par jātnieka uzsēdi. Kā arī saņemt zināšanas par īstu sakopošanas izveidi.

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase