Honza Bláha atgriežas Ercenos!

Honza Bláha Baltijā ciemosies otro reizi un kopumā pavadīs šeit četras dienas – divas Igaunijā no 28.līdz 29.aprīlim  un nākamās divas dienas Latvijā, 30.aprīlis un 1.maijs, JK Erceni.

Par Honza Bláha

Honza ir dzimis 1977. gadā, Čehijā. Viņam vienmēr ir bijusi interese par zirgiem, taču tikai 9 gadu vecumā bija pirmā iespēja sākt mācīties jāšanu. Viņa pirmās jāšanas nodarbības notika ar Šetlandes ponijiem. Vēlāk Honza iegādājās savu pirmo zirgu vārdā Gastons (Gaston). Viņš ir mācījies no daudziem zirgu pasaulē pazīstamiem cilvēkiem, taču pēc atklāsmes, ka zirgus ir iespējams apmācīt arī bez pavadām, viņš meta izaicinājumu saviem skolotājiem un sāka iet savu ceļu. Honza atklāja, ka ir iespējams sasniegt sakopojumu dažādos elementos – piafē, pasāžā, kāju maiņās un piruetēs – nemaz neizmantojot pavadas un striķus. Šī atklāsme ir ietekmējusi Honzas pieeju kā zirgu, tā jātnieku trenēšanā. Vairāk info te: www.linefreecollection.cz

Par semināru

Nodarbības notiks katru dienu no 9.00 līdz 18.00 ar pusdienu pauzi. Seminārs notiek angļu valodā.

Ar dalībniekiem tiek strādāts grupā līdz 4 zirgiem, katram dalībniekam pievēršot individuālu uzmanību. Katrai grupai ir divas nodarbības dienā (2 x 1h), kopā trīs grupas dienā. Teorija par viņa sistēmu “No Pavadām Brīvs Sakopojums” (Line Free Collection**) tiek pasniegta pirmās dienas rītā, kā arī paralēli praktiskajām nodarbībām, kur atbilstoši katra cilvēka un zirga sagatavotības pakāpei Honza pielāgo uzdevumus, kas ļauj nokļūt līdz vēlamajam mērķim.

Piedāvājam Dainas Luksas atskatu uz Honza Bláha semināru Vācijā

Izmaksas un pieteikšanās

Izmaksas dalībniekiem ar zirgiem: abas dienas ir 300 € (+ maksa par zirga izvietošanu stallī “Erceni”). Priekšapmaksa obligāta, un tikai pēc apmaksas tiek apstiprināta dalība!

Dalības maksa skatītājiem dienā – 49€ (piesakoties iepriekš) vai 60€ (piesakoties uz vietas seminārā). Biedrības Zirguskola biedriem – 15% atlaide.

Reģistrācija (un dalības iemaksa), rakstot uz zirguskolalv@gmail.com!

 

** Line Free Collection (LFC) ir Honzas piedāvātais “dzīvesstils”. Būt blakus zirgam brīvībā vai jāt bez striķiem – pavadām, apaušiem, iemauktiem, utt. Jūs vienmēr to varēsiet izdarīt…kādreiz. Taču tas nav mērķis. Caur šo dzīvesstilu jūs apgūsiet kā apmācīt jūsu zirgu bez šī inventāra un pietam caur vieglumu, noapaļojumu un līdzsvaru. Tas ir mērķis, kas reizē ir arī izaicinājums un jautrība. Kā iesācējs jūs, protams, sāksiet ar striķiem, taču kļūstot pieredzējušāks, jūs iegūsiet to sajūtu, kā tas ir – varēt apmācīt visu šo neizmantojot nekādus striķus. Šis gan tikai ir piemērots cilvēkiem, kas tiešām, tiešām grib, kuriem ir vēlme un kuri ir gatavi iet cauri neveiksmēm un apgrūtinājumiem, lai galu galā atrastu harmoniju ar zirgu līdzīgi kā dejā.”

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase