Eiropas startam vēl jāizaudzē ponijs

Viena no šīs sezonas līderēm pajūgu braukšanā atvērtajā klasē ar poniju Aiga Ozoliņa netur noslēpumā, ka jau tagad zina, ar kuriem elites klases ērzeļiem lecinās savas ponijķēves. Pasākums nebūšot no lētajiem, taču citādi pie “gaitīgāka” zirga, ar kuru godam varētu startēt Eiropas čempionātā, viņai netikt. Ar Latvijas ponijiem selekcijas iespējas esot izsmeltas.

“Zirgam.lv” viesojas pie Aigas Baldones stallī, kurā mīt deviņi pašas poniji, divi lielie zirgi, kā arī pansijas dzīvnieki, bet tā paspārnē 2010. gadā dibinātajā jātnieku sporta klubā “Atēna” trenējas 15 jaunie jātnieki. Konkūra laukumu pirms lielajām sacensībām izmantojot arī paralimpietis Rihards Snikus. Saimniece palepojas, ka viņas stalli kā labi menedžētu uzslavējis beļģu pajūgu braucēju komandas treneris Gerards Leijtens, kurš četrus pavasarus brauc uz Latviju un Kocēnos māca mūsu pajūgu braucējus.

Kas ir žurnālraksti? Skati te!

Iegādājies gada abonementu te!

***

Zirgam.lv atvainojas žurnālrakstu abonentiem par radušos sastrēgumu rakstu publicēšanā, esam atpakaļ uz takas, uzkrājuši spēkus un gatavi piedzīt nokavēto.

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase