Dabas zirgu biedrība īsteno projektu – iegādājas Safety System šķēršļus un piekabi

Biedrība “Dabas zirgu biedrība” (Ķekavas novads, Plakanciems) šogad ir veiksmīgi realizējusi ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektu “Lecam pa vecam, lecam pa jaunam!”.

Projekta realizācijas rezultātā ir iegādāts Safety System šķēršļu komplekts, kas sniedz iespēju lekt pa jaunam, jo izmantojams gan ikdienas treniņos, gan organizējot vietēja mēroga treniņsacensības. Kā arī biedrības īpašuma tagad ir trīs metrus gara vieglās automašīnas piekabe, kam komplektācija ir divu veidi tenti (zemais un augstais), kā arī rampa, kas tiks izmantota, lai uzbrauktu draivinga ratus.

Tagad biedrības biedri veiksmīgāk varēs sagatavoties sacensību gaisotnei, kā arī efektīvi izmantot abus pieejamos laukums (smilšu un zāles laukumi atrodas 3km atstatumā viens no otra), jo ar piekabi no viena uz otru pie nepieciešamības var pārvietot gan šķēršļu komplektu, gan draivinga ratus.

Biedrība ir gatava sadarboties ar citām līdzīgas darbības organizācijām tuvējā apkārtnē un nepieciešamības gadījumā bez papildus atlīdzības dalīties ar jaunieguvumiem, piemēram, sacensību rīkošanas gadījumā.

Projekts “Lecam pa vecam, lecam pa jaunam!”, Nr.16-04-AL09-A019.2202-000015, projekta vadītāja – Agnese Bērziņa.

Biedrības valdes priekšsēdētaja Līga Tīsiņa

Atpakaļ

2 komentāri

  • bubis

    bubis Prieks par blakus pagasta kaimiņiem. Lai labi kalpo un gaidīsim pajūgu braucēju pulciņā. ;)

    6. septembris, 2017 @ 23.20
  • Nik

    Nik Kur un ka var sazinaties ar cilvekiem, kas palidz rakstit un reality projektus?

    12. septembris, 2017 @ 18.18

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase