Rihardam Snikum Eiropas čempionātā bronza

Rihards Snikus
Photpo FEI

Vakardien lieliskas ziņas līdzjutējiem sarūpēja Rihards Snikus ar komandu, kas FEI Eiropas čempionāta paralimpiskajā iejādē izcīnīja bronzas medaļu individuālajā vērtējumā (73,231%).

Viens no svarīgākajiem notikumiem starptautiskajā jāšanas sporta arēnā šobrīd ir Longines FEI Eiropas čempionāts, kas no 21. līdz 27. augustam notiek Gēteborgā, Zviedrijā.

Ullevi stadionā, kas ir lielākā atklātā arēna Zviedrijā ar 27 000 skatītāju vietām, notiks šķēršļu pārvarēšanas un iejādes sacensības, bet Heden arēnā ikvienam bez maksas būs iespēja vērot paralimpisko iejādi un pajūgu braukšanu.

Čempionātu vakardien, 21. augustā atklāja parlimpiskās iejādes sportisti, startējot individuāli. Sacensības norisinājās piecas klasēs, pirmajā klasē piedaloties sportistiem ar vissmagāko invaliditātes pakāpi, bet piektajā ar visvieglāko.

Rihards Snikus starp 16 pirmās klases sportistiem izcīnīja augsto trešo vietu (73,231%), aiz sevis atstājot pašreizējo pasaules čempioni brīvajā programmā Sāru Morganti (Sara Morganti) no Itālijas. Pirmajā vietā ierindojās 55 gadus vecā sportiste no Lielbritānijas Džūlija Paina (Julie Payne), bet otrajā Elke Filipa (Elke Philipp) no Vācijas.

Paralimpiskās iejādes sacensības Gēteborgā komentēja FEI kopā ar Natašu Beikeri (Natasha Baker), Rio Paralimpisko spēļu visu trīs zelta medaļu ieguvēju.

Lūk, ko Nataša teica par Riharda startu: “Mans šis dienas favorīts bija latvietis Rihards Snikus! Tas smaids! Tas bija tik burvīgs! Lielisks sniegums!

Otrdien, 22. augustā Heden arēnā norisināsies paralimpiskājas iejādes komandu sacensības, bet trešdien Rihards 14:00 startēs brīvās izvēles programmā! Turam īkšķus.

 

Sacensību rezultātiem var sekot līdzi te:

http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1380/html/en/longinestiming/index.html

Sacensības bez maksas iespējams vērot te: https://tv.fei.org/

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase