Neretniekam 3.vieta pasaules reitinga Grand Prix maršrutā Polijā

Latvijas izlases konkūrists Kristaps Neretnieks aizvadījis rezultatīvu nedēļas nogali (15. – 20.augusts) CSI2* Baltica Tour sacensībās Polijā, Ciekocinko. Neretnieks ieguva 12 godalgotas vietas 15 maršrutos, kuros startēja.

Svarīgākais šo sacensību panākums Neretniekam ir 3.vieta Grand Prix maršrutā ar septiņgadīgo un perspektīvo Cornet’s Spirit. 145cm augusto Pasaules reitinga Longiness Ranking maršrutu bez soda punktiem veica septiņi sportiskie pāri, kas par galīgo vietu sadalījumu cīnījās pārlekšanā. Neternieks ar Cornet’s Spirit pārlekšanas maršrutu veica bez soda punktiem un ierindojās 3.vietā. Šis bija tikai otrais 2* Grand Prix maršruts Cornet’s Spirit sportista karjerā.

Kristaps Neretnieks sacensībās Polijā startē ar pieciem zirgiem Cornet’s Spirit, Cornet Amour, Dynamo, Baccaratzz un Christmass 2.

Pēdējā sacensību dienā ar Cornet Amour Kristaps Neretieks ieguva otro vietu arī vidējā apļa Silver Tour finālā (135cm) un otro vietu ar Christmass 2 lielā apļa Gold Tour 3 finālā (140cm).

Latvijas konkūrists sacensībās Polijā startēs arī nākamajā nedēļas nogalē.

Visi sacensību rezultāti: https://zawodykonne.com/zawody/31/tour/50

Ilze Jansone, LJF preses dienests

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase