Honza Bláha seminārs Latvijā

Šādu iespēju – uzaicināt Honzu uz Latviju – Zirguskola lolo jau piecus gadus un nu reiz tas ir noticis! Organizatoriskā puse ir nokārtota un seminārs tiek oficiāli izziņots!

Honza Bláha Baltijā ciemosies pirmo reizi un kopumā pavadīs šeit četras dienas – 24.augustā Igaunijā un nākamās trīs dienas, no 25.augusta (piektdienas) līdz 27.augustam (svētdienai), Latvijā.

Nodarbības notiks katru dienu no 9.00 līdz 17.00/18.00 ar pusdienu pauzi, JK “Erceni” manēžā, Kalngalē. Seminārs notiek angļu valodā.

Ar dalībniekiem tiek strādāts grupā līdz 4 zirgiem, katram dalībniekam pievēršot individuālu uzmanību. Katrai grupai ir divas nodarbības dienā (2 x 1,5h). Teorija par viņa sistēmu “No Pavadām Brīvs Sakopojums” (Line Free Collection) tiek pasniegta paralēli praktiskajām nodarbībām, kur atbilstoši katra cilvēka un zirga sagatavotības pakāpei Honza pielāgo uzdevumus, kas ļauj nokļūt līdz vēlamajam mērķim. (Piedāvājam Dainas Luksas atskatu uz Honza Bláha semināru Vācijā -http://zirgam.lv/2017/03/03/zirguskola-satiek-honzu-blahu/)

Izmaksas dalībniekiem ar zirgiem: viena diena – 160€, divas dienas – 300€ (cenā iekļauta zirga izvietošana stallī “Erceni”).

Dalības maksa skatītājiem: piektdienā – 45€, sestdienā/svētdienā – 49€ (reģistrējoties līdz 1.jūnijam). Īpašā cena uz visām trim dienām – 130€.

Piesakoties uz vietas seminārā vai pēc 1.jūnija, dienas cena skatītājiem – 60€.

Reģistrācija (un dalības iemaksa), rakstot uz zirguskolalv@gmail.com!

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase