10. aprīlī Seminārs “Palīdzot mūsu dzīvnieku draugiem (zirgiem un suņiem)”

Autors: Inga Priedīte

Šajā seminārā Kens Peidžs palīdzēs jums:
– attīstīt empātisku komunikāciju ar dzīvniekiem;
– izstāstīs kā emocijas ietekmē dzīvniekus;
– un nodemonstrēs kā atbrīvot jūsu mājdzīvniekus un citus dzīvnieku mīluļus no enerģētiskajiem šabloniem.

Dzīvniekiem ir īpaša vieta šeit uz Zemes. Viņi ir priekš mums kā tīrs un unikāls beznosacījumu mīlestības paraugs. Savas beznosacījumu mīlestības pret mums dēļ, dzīvnieki ir enerģētiski atvērti un neaizsargāti pret enerģijām starp kurām tie dzīvo. Dzīvnieki nespēj pārstrādāt cilvēku emocijas. Tā ir mūsu atbildība parūpēties, lai tie nesaslimtu no mums uzņemto enerģiju dēļ.

Pēc dzīvnieku dziedniecības procesa pabeigšanas, kas seminārā tiks izskatīts pilnā apjomā, jums vajadzētu būt nepieciešamībai strādāt ar savu mājdzīvnieku tikai reizi nedēļā. Atcerieties, ka dzīvnieki uztver gan jūsu, gan jūsu ģimenes locekļu enerģiju un emocijas. Kā arī citi mājas mīluļi, kā arī pagalma un apkārtnes enerģijas ietekmē jūsu mājdzīvnieku.

Būs praktiski piemēri (zirgs un suns).
Seminārs tiks noturēts angļu valodā ar tulkojumu uz latviešu un, ja nepieciešams, krievu valodu

KAD: 2015.gada 10.aprīlī no plkst 10:00 līdz 15:00

KUR: Armanda Lauku Jātnieku Klubā Salaspils novadā, “Mašēni-1”, www.zirgi.lv ; http://www.zirgi.lv/lat/find.html

KĀ: Lūdzu, apģērbieties piemēroti, jo seminārs tiks noturēts ārpus apsildītām telpām. Tēja un kafija ir iekļauta cenā. 1h pusdienlaikā būs iespēja papusdienot tuvākajā kafejnīcā par saviem līdzekļiem.

CIK: maksa par semināru EUR 75. Vietas rezervēšana notiek veicot priekšapmaksu EUR 25 Biedrībai “Zirgi Cilvēkiem”*, vienotais reģ. Nr.40008159372, banka AS Swedbank; SWIFT: HABALV22; konta Nr.LV82HABA0551039579585 ar norādi “Maksa par 10.aprīļa Dzīvnieku dziedzniecības semināru par vārds, uzvārds”

IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA UN CITA INFO: Inga pa tel. +371 25 65 35 67 vai uz e pastu inga.priedite108@gmail.com

Lūdzu, dalieties ar šo informāciju ar saviem draugiem, kas tajā var būt ieinteresēti.

Informācija par citiem Kena Peidža un Nensijas Nesteres pasākumiem Rīgā, no 2.līdz 12.aprīlim TAJĀ SKAITĀ PRIVĀTAJĀM DZIEDNIECĪBAS SESIJĀM ZIRGIEM atrodama šeit https://www.facebook.com/pages/Ken-Page-Nancy-Nester-events-in-Riga-on-April-2015/1551415065104319

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase