Kā līdziniet manēžu, jāšanas laukumu?

Hei, nu jau arī Zirgam komandai dikti aktuāls ir kļuvis jautājums par jāšanas laukuma un manēžas seguma līdzināšanu! Ņemot vērā to, ka bieži vien kungu darbaspēks ir ļoti ierobežots un nav pieejams, kad nepieciešams, šobrīd meklējam irdinātāju + šļūci + līdzinātāju vienā verķī, kuru būtu viegli piekabināt pie kvadracikla vai džipa. Traktoram piekaramos agregātus nemaz neizskatam.

Esam atraduši ļoti skaistu verķi Rower & Rub izpildījumā, kā arī uzsākuši sarunas ar divām firmām, kas kaut ko līdzīgu šim būtu spējīgas izgatavot (tiklīdz kā zināsim cenu piedāvājumu, informēsim).

Tāpēc tagad lūdzam jautājumu “zālei”:

1) ar ko līdziniet savus laukumus (jāšanas un manēžas)?

2) vai apsvērtu iegādāties stallim šādu agregātu (ar ideju, ka varētu uztaisīt vairākus pasūtījumus kopā par labāku cenu)?

3) kādas problēmas visbiežāk “uzbrūk” seguma apkopšanas procesā?

Jūsu Zirgam

Atpakaļ

6 komentāri

 • emily

  emily Mums ir izbijis, smags metāla žogs, apmēram 1, 5x2m , tikai ar horizontāliem stabiem. To piekabina pie mašīnas vai kvadracikla un lieta darīta :) gan manēžā , gan smilšu laukumā. Viss vienkāršais ir ģeniāls

  30. septembris, 2013 @ 18.01
 • bubis

  bubis Tas jau laikam atkarīgs no šī smilšu laukuma saucamās "tekstūras",jo laukumu segumi ir dažādi,gan melnzeme,gan jūras smilts,gan kvarca,gan maisītie,kad piemaisīti klāt ir gan grauzta gumija,gan lupatiņas un tt.Man paldies Dievam daba pati ir devusi smiltsmāla segumu,kas labi tur mitrumu,bet reti,vai praktiski vispār nemēdz būt dubļains.Līdz ar to mēs izlīdzamies ar praktiskā veidā,tas ir-pavasaros ar traktoru uzkultivē,tad dubultā izlīdzinam un tad jau regulāri visu sezonu vienkārši ar smagu,speciāli nogrieztu dzelzceļa sliedes gabalu līdzinam-blietējam.Sliedi esam valkājuši gan ar kvadraciklu,gan ar džipu,gan parasto tautas mašinu Golfu :) Man ar būtu interesanti uzzināt,vai šāds agregāts ir akūti vajadzīgs,kādas tam ir priekšrocības attiecībā uz mums tik ierasto līdzināšanu .

  30. septembris, 2013 @ 19.51
 • FB_1845746699

  Evita Baradovska lídzinásana bez laistíshanas ir maz efektíva, vienígais segums, kas nav laistáms ir záles. Lídzinásana manézá, bez laistíshanas vien nozímé to, ka jálízina bús katru dienu. Sauss pamats, jebkáds un lai cik moderns tas ar bútu, neturésies ilgi kopá. Takas gar manézas malám bús lídz vakaram iestaigátas.

  30. septembris, 2013 @ 20.31
 • domiga

  domiga Pilnīga taisnība Evitai. Ar āra laukumien ir savādāk.

  24. oktobris, 2013 @ 10.27
 • Pucina

  Pucina Esmu redzējusi, ka ziemā smilšu laukumus kaisa ar ar sāli, lai nepiesalst. Vai tas ir normāli un nekaitē zirga nagiem?

  10. janvāris, 2021 @ 20.51
 • Linda

  Linda Bet efekts ziemā ļoti īss, līdz ar pirmo kūstošo sniegu, vai lietu tiek ieskalots augsnē. Šī metode vairāk laba vasarā, piesaista un notur mitrumu.

  27. janvāris, 2021 @ 20.22

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase