Semināra apskats – 26.05, Baldone JSK “Atēna”

Autors: zirguskola.lv

26. maijā zirguskola.lv komanda rīkoja kārtējo semināru – “Ko zirgi gribētu, lai mēs zinām” par zirgu uzvedību, to motivācijām un psiholoģiskajiem tipiem.

Seminārā piedalījās 16 cilvēki, kuru skaitā bija arī trīs mazie zirgu entuziasti vecumā līdz 12 gadiem, kas jāšanas prasmes JSK “Atēna” apgūst uz ponijiem. Šie bērni ar ponijiem piedalījās arī praktiskajā daļā un reizē ar citiem dalībniekiem, no kuriem trīs piedalījās ar saviem zirgiem un viens izmantoja iespēju patrenēties uz sev sveša zirga no JSK “Atēna” zirgu pulka, apguva dabiskās apmācības pamatus, lai turpmāk veidotu vēl veiksmīgāku sadarbību ar zirgiem.

Sakām lielu paldies JSK “Atēna” staļļa saimniecei Aigai Ozoliņai par sadarbību, piedavājot savu stalli semināra rīkošanai, kā arī liels paldies visiem dalībniekiem!

Video fragments no semināra:

15. jūnijā tiek rīkots seminārs Salacgrīvas pusē – Vecsalacā. Sīkāku informāciju skatīt pievienotajā plakātā.
Pieteikšanās: http://www.zirguskola.lv/pieteikties_seminaram_salacgriva

Atpakaļ

8 komentāri

 • madara

  madara Tīk mīļi mazie ķipari mācās:) tāds smaids pār seju noskatoties:) lai aug jaunā latvijas zirgmīļu paaudze ar patiesu zirgizjūtu! paldies organizētājiem:)

  11. jūnijs, 2013 @ 12.02
 • _draugiem_3395052

  Draugiem lietotājs Paldies par interesanto un noderīgo semināru! :)

  14. jūnijs, 2013 @ 14.30
 • Lorete

  Lorete Paldies par videomateriālu!

  14. jūnijs, 2013 @ 23.04
 • Laila

  Laila Paldies par video! Ļoti ceru, ka salasīsies pietiekoši daudz interesentu un šovasar arī Liepājas pusē šāds seminārs būs!

  15. jūnijs, 2013 @ 10.38
 • Bubis

  Bubis Un vēl saka,ka parastie konkūra entuziasti neinteresējas par dabisko zirgu apmācību.Lietisks pierādījums,ka interesējas gan :)

  16. jūnijs, 2013 @ 8.51
 • Mazulīte

  Mazulīte Bilu Seminārā SalaCgrīvā, taisnību sakot, tgd skats uz zirgiem pavisam savādāks...;) Ļoti noderīgi,.... Paldies !!! PS: ļooti iesaku aizbraukt un noklausīties ko viņas stāsta... tgd pavisam ita domāšana...:) Super...

  16. jūnijs, 2013 @ 15.27
  • Sanda Kalniņa

   Sanda Kalniņa » Mazulīte Nu supper seminara tada vēl nessmu bijusi kur tur ir tik labi un atsaucīgi treneri

   15. decembris, 2018 @ 15.17
 • Sanda Kalniņa

  Sanda Kalniņa Es domaju ka šis stallis ir labs labiem un entuziastiem jātniekiem kas grib sasniegt ko jaunu un labu.Vēl es gribētu biebilst ka nevajag vainot ne sevi neveiksmēs ,bet es domaju ka stallis arī īpaši nav vainīgs.Jūs man piebildīsiet .

  15. decembris, 2018 @ 15.15

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase