Kā kvalificēties EČ junioriem un jaunajiem jātniekiem konkūrā?

Jautā Līdzjutējs:

Labdien! Lasot Jūsu portālu vienmēr saņemu vajadzīgo informāciju un iegūstu jaunu vērtīgu informāciju. Paldies, Jums par to!

Vakar lasot portālu Elittessport.lv par L. Peneles kvalificēšanos Eiropas junioru un jauniešu čempionātam radās jautājums par kritērijiem, lai kvalificētos. Pārlapojot FEI noteikumus, sapratu, ka šo informāciju vajadzētu izskaidrot, jo neredzēju, kur Ruilā L.Penele varēja izpildīt kvalifikāciju.

Atbild Evita Baradovska:

FEI Eiropas čempionātam juniori un jaunie jātnieki var kvalificēties saskaņā ar vienu no zemāk minētajiem paragrāfiem:

7.1. Jātniekiem un zirgiem, izvēlētās CSI* vai CSI** sacensībās vaļējos laukumos, Grand Prix pirmais hits jāveic ar ne vairāk kā astoņiem soda punktiem

Tikai sešpadsmit gadu vecumu sanieguši jātnieki var piedalīties CSI* un CSI** Grand Prix sacensībās.

7.2. Jātniekiem un zirgiem, izvēlētās CSI-3* vai CSI-4* sacensībās vaļējos laukumos, Grand Prix pirmais hits jāveic ar ne vairāk kā astoņiem soda punktiem.

Tikai astoņpadsmit gadu vecumu sanieguši jātnieki var piedalīties CSI-3* un CSI-4* Grand Prix sacensībās.

7.3. Jātniekiem un zirgiem viņu kategorijas CSIY/J sacensībās vaļējos laukumos Grand Prix pirmais hits jāveic ar ne vairāk kā četriem soda punktiem.

7.4. Jātniekiem un zirgiem viņu kategorijas izvēlētās CSIOY/J sacensībās vaļējos laukumos Nāciju kausa maršrutā pirmais vai otrais hits jāveic ar ne vairāk kā četriem soda punktiem vai jāpabeidz viņu kategorijas Grand Prix maršruts ar ne vairāk kā četriem soda punktiem.

Laura Penele CSIO2*- Ruila sacensībās, kas notika no 27. līdz 29. jūlijam, izpildīja kvalifikāciju Eiropas čempionātam junoriem un jaunajiem jātniekiem konkūrā, jo sacensību pēdējā dienā junioru fināla maršrutā Art. 238.2.2 CSIJ-B (augustums 125 cm) ieguva 2. vietu ar Progresu (4 sp) un 4. vietu ar Rafaello (4sp), kas atbilst 7.3. paragrāfam.

Paldies Evitai par palīdzību atbildes sagatavošanā!

Atpakaļ

8 komentāri

 • Katrīna

  Katrīna Kaitinoši... Kā izklausās - atkal kādam kaut kas skauž... Priecājušies būtu, ka vispār kāds no latviešiem (jebkurā no grupām) kaut ko ievērojamu sasniedz.

  23. augusts, 2012 @ 9.18
  • Aija

   Aija » Katrīna Varbūt cilvēkam neskauda, vienkārši nezināja kritērijus un vēlējās tos uzzināt. ;) Šis notikums bija par iemeslu pajautāt, jo man ar līdz šim nebija zināmi šie kritēriji. Arī no manis paldies zirgam.lv un Evitai Baradovskai. :)

   23. augusts, 2012 @ 10.51
 • Līdzjutējs

  Līdzjutējs Paldies par izsmeļošo atbildi!

  23. augusts, 2012 @ 9.51
 • olm2

  olm2 Pie tā paša 7.3. skaidri un gaiši rakstīts Gran Prix. Arī es sapratu, ka jāpiedalās Grand Prix ar pavisam citu augstumu, Mēs Latvijā esam sākuši pēdējas dienas maršrutu saukt par Grand Prix vai finālu jebkurām sacensībām...

  23. augusts, 2012 @ 10.47
  • nezinītis

   nezinītis » olm2 sanāk diezgan liela pretruna, izlecot, piemēram, 125cm, kas ir svētdienā un tiek saukts par grand prix, ar 4 soda punktiem var izpildīt kvalifikāciju uz Eiropas čempionātu, kur junioriem ir jālec 135,140cm. Tikai nez kāpēc lietuvieši katru gadu pavasarī speciāli brauc uz sacensībām Austrijā lekt 130,140cm junioru maršrutus, lai izpildītu kvalifikāciju! Tad jau, ņemot vērā iepriekš minētos punktus, arī kāds no citiem jaunajiem jātniekiem ir izpildījis šo kvalifikāciju!

   23. augusts, 2012 @ 16.55
 • Katrīna

  Katrīna Es gan nesaskatu pretrunu - kvalifikācija gan bērniem, junioriem, gan amatieriem ir zemāka, bet finālā visi lec augstāk. Tā jau pēc tam ir paša jātnieka problēma, ja viņš finālā nevar pārlekt augstākus maršrutus.

  23. augusts, 2012 @ 17.06
 • _draugiem_445435

  Evita Baradovska Noteikumi ir tádi, kádi tie ir, speciáli kvalificeties ECh uz Austriju nebrauc, es zinu par ko ir runa. Brauc pievilkties pie konkrétiem augstumiem, jo músu zoná ne jaunieshiem, ne junioriem neviens neliek, ne 140, ne 150 kas jálec ECh. Kvalifikácija junioriem vai jaunieshiem tádám valstím, ká LV, no kuras kopsh Santas Maspánes, neviens nav bijis, vispár ir maznozímíga. Ja nacionálá federácija uzskata, ka konkrétais jaunietis/juniors ir gatavs párstávét valsti ECh, tad tá vinu turp arí nosíúta. Grand Prix ir galvenais marshruts konkrétajai grupai, vienalga vai tie bús juniori/jaunieshi vai pieaugushie, shis marshruts tiks saukts par Grand Prix. Esmu par slinku párskatít visus starptautisko sacensíbu rezultátus, ja pédéjás dienas marshruts ir ticis apzíméts ar CSIJ/Y un ir veikts ar 4sp, tad iespéjams vél káds shís kvalifikácijas prasíbas ir izpildíjis. Par Lauru informáciju sniedza sporta klubs, kuru vina párstáv, par citiem sportistiem neviens klubs nav informéjis. Man godígi sakot riebjas shí diskusija, tíri cilvécígi riebjas un ir kauns... Es redzéju arí Lauras startus pavasara Ruilá (tur vina arí izpildíja kvalifikáciju), redzéju Lauras startus Ruilá, par kuru shobríd ir runa un es jutos lepna un man bija prieks. Tie kuri zin, cik izmaksá viens sháds starts, tie kuri zin, káds darbs tiek ieguldíts, lai aizbrauktu kaut kur tálák par Rudens Kausu, ceru tie sheit neapspriedís ko vina var izlekt un ko nevar. Més sézham pie datora un lurinám, bet citi tikmér strádá, téré ievérojamus lídzeklus lai kaut ko vispár darítu talák par savu pazhobeli! Pieméram visiem par prieku izpildítu kvalifikáciju ECh, kursh nu jau veiksmígi noslédzies, tajá nestartéja neviens dalíbnieks no Latvijas. Man zhél, un jums?

  23. augusts, 2012 @ 17.17
  • Katrīna

   Katrīna » Evita Baradovska +++ Evitai Kā jau minēju sākumā, šķiet tāda skauģu kārtējā izveidotā diskusija, lai tik varētu publiski apspriesties - aprieties un kādu nolikt.

   24. augusts, 2012 @ 9.24

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase