Kā Latvijā var saņemt FEI zirgu pasi?

Katrīna jautā:

Kā Latvijā ir iespējams saņemt FEI pasi un kā tā vispār atšķiras no Latvijas zirgu pases?

Atbild Anita Mangale, LJF ģenerālsekretāres palīdze:

LR zirgu pases un FEI zirgu pases ir zirgu identifikācijas dokuments, kurš nekalpo kā īpašuma apliecinošs dokuments. LR zirgu pase tiek aizpildīta latviešu valodā, FEI pase – angļu valodā.

Pase satur sekojošu informāciju: identifikācijas numurs, zirga vārds, dzimšanas dati, dzimums, šķirne, krāsa, audzētājs, zirga īpašnieks, zirga izcelšanās.  Pasēs tiek veiktas atzīmes par zirga seroloģiskajiem izmeklējumiem un vakcinācijām. Piedaloties starptautiskās sacensībās FEI pase ir obligāta. To var iegādāties Latvijas Jātnieku federācijā.

Pases cena ir Ls 130. To, iepriekš vienojoties, iespējams izgatavot vienas dienas laikā. Lai izgatavotu FEI pasi, nepieciešams iesniegt LR zirgu pasi un papildus informāciju (ja tāda ir), kas nav iekļauta LR pasē.

Atpakaļ

5 komentāri

 • Olga

  Olga Ja grībi startet arpus Latvijas vel japerk Federacija licenze. Man liekas ka tas neattiecas uz Baltijas valstim , bet iesaku priicezet

  22. marts, 2012 @ 10.05
 • Jānis

  Jānis Kāda būtu cena FEI pasei, un kas nepieciešams no iesniedzēja puses, kā arī cik ilgā laikā FEI pasi sagatavo, tā arī nekļuva skaidrāks...

  22. marts, 2012 @ 17.44
  • admin

   Zirgam.lv » Jānis Paldies par jautājumiem. Informāciju papildinājām.

   23. marts, 2012 @ 16.29
 • admin

  Zirgam.lv Precizēsim un dosim ziņu!

  22. marts, 2012 @ 19.50
 • FB_1845746699

  Evita Baradovska járékinás vél ar to, ka zirgu vajadzés FEI pasei apzímét un to vajadzés darít vetarstam, ne ka pierasts zirgu vértétájam. Zirgam ir jábút apzímétam precízi un jabút 5ám pazímém.

  6. jūnijs, 2012 @ 9.29

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase