Francijā izdots buklets zirga ikdienas uzlabošanai

Francijas žurnāla “Cheval” (Zirgs) 2011.gada janvāra izdevums piedāvā saviem lasītājiem 50 lappušu komiksu ar 180 praktiskiem padomiem, kā uzlabot sava zirga labklājību.

Savu zirgu labklājības uzlabošana ir viens no būtiskākajiem zirgkopju, zirgu īpašnieku un sportistu uzdevumiem. Liela nozīme ir mazām lietiņām, detaļām, tādēļ žurnāls ir radījis šo nelielo bukletiņu ar praktiskiem padomiem, lai uzlabotu zirgu ikdienu. Šie padomi paredzēti ne tikai zirgu īpašniekiem, bet arī tiem, kuri dodas uz jāšanas centru, kur nodarboties ar sev iemīļoto sporta veidu.

Lai šie padomi darbotos, bukletā piedāvāti arī veidi, kā panākt, ka dienu no dienas tiek nodrošināta zirga labsajūta.

Bilde 1Bilde 2

Raksta un bilžu atsauces

Tekstu sagatavoja L.Dombrovska

Atpakaļ

5 komentāri

 • darja

  darja Bušu pateiciga, ja Latvijā būtu tadi bukleti. Arī krievu valodā...

  29. janvāris, 2014 @ 21.26
  • equestrian

   equestrian » darja būtu labi, ja Latvijā būtu šādi bukleti, vienkārši būtu un viss, kaut vai angļu, bet labākajā gadījumā latviešu valodā.

   23. jūlijs, 2014 @ 18.11
 • sanita

  sanita Vispār, man šķiet ja būtu, tad jābūt latbiešu vai angļu valodā. Par cik Latvijā esam.

  24. jūlijs, 2014 @ 14.16
  • equestrian

   equestrian » sanita Domāju, ka sākumā derētu izplatīt šādus bukletus arī citur pasaulē - angļu valodā. Tad jau piemērot katrai valstij, katrā valstī bukletiņi ar valodām, kādās tur runā. Tā, lai lielāka lasītāju auditorija.

   24. jūlijs, 2014 @ 23.03
 • sanita

  sanita uzskatu, ka jābūt nacionālajā valodā.neviens nepiekritis drukāt piemēram 6 valodās, pilnībā pietiek ar latviešu un angļu valoda, angļu valoda gan ir jāzin katram, kas skolā iet.

  25. jūlijs, 2014 @ 12.24

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase