Goldfever kļuvis par labāko hanoveres šķirnes ērzeli

Ērzelis Goldfever (Grosso Z x Galvano) 23.oktobrī hanoveres šķirnes ērzeļu sertificēšanas laikā Verdenā (Vācija) tika pasludināts par 2010.gada labāko hanoveres šķirnes ērzeli.

Kastaņbrūnais ērzelis pasaulē ieguvis viena no labākā lēcēja reputāciju. Par tādu tas kļuvis ar savu jātnieku Ludgeru Bērbaumu (Ludger Beerbaum), savas karjeras laikā nopelnot vairāk nekā 2 miljonus eiro, un ne pa velti zirga vārds latviski nozīmē – Zelta drudzis. Zirgs piedalījies divās Olimpiskajās spēlēs, kļūstot par komandas uzvarētāju Sidnejā 2000.gadā un Atēnās 2004.gadā. Lai gan komandu sacensībās vienmēr sasniegti lieliski rezultāti, individuāli sasniegumu nav tik daudz.

2009.gadā Goldfever 18 gadu vecumā devies pelnītā atpūtā. Zirgs dzimis 1991.gadā Mērbekā un ir viens no slavenākajiem savas cilts (Jugendzelt) pārstāvjiem. Goldfever vecmamma Dana veiksmīgi piedalījusies sacensībās. Goldfever bija pirmais ķēves Gundulas kumeļš, kurš parādījis daudzpusīgu talantu. Ķēve krustota ar dažādiem ērzeļiem un tās bērni ir parādījuši lieliskus rezultātus gan konkūrā, gan iejādē. Goldfever II, kas dzimis 2004.gadā, dominējis ērzeļu sertifikācijas skatēs ar savām lieliskajām gaitām un pašlaik startē iejādē ar Markusu Gribbi (Markus Gribbe).

Raksta atsauce

Bildes atsauce

Tekstu sagatavoja L.Dombrovska

Atpakaļ

Komentējiet

Zirgam.lv
Draugiem.lv pase